Wiosenny Tydzień - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie

Tag img 05.04.2024, 17:18

Wiosenny Tydzień

W dniach 18.03- 22.03.2024 r. w naszej szkole Mały Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował „Wiosenny Tydzień”. Każdy dzień tygodnia charakteryzował się inną aktywnością dla uczniów:

• Poniedziałek był dniem bez plecaka.
• Wtorek to dzień szalonej fryzury.
• Dniem piżamersa była środa.
• W czwartek na powitanie wiosny wszyscy przychodzili do szkoły ubrani na zielono.
• Tydzień wieńczył wiosenny pokaz mody, który odbył się w piątek.

Na korytarzach szkoły można było spotkać uczniów poprzebieranych odpowiednio do danego dnia. Tydzień ten w szkole był niezwykle barwny i pełen pozytywnej energii. Widać było, że wszyscy czekali na nadejście wiosny i chcieli ją powitać w odpowiedni sposób. Teraz już wiemy, że wiosna jest coraz bliżej i nie możemy się doczekać, aż zagości na dobre!
Mamy nadzieję, że wiosna będzie trwała u nas długo, dając nam dużo powodów do uśmiechu i radości.

Opiekunowie MSU