Klasy I - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie

Postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca (dla dzieci spoza obwodu szkoły)

rozpocznie się 19 marca o godz. 8:00 a zakończy 26 marca 2024 o godz. 14:00.

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych: 5 kwietnia godz. 12.00.

Potwierdzenie przez kandydata woli przyjęcia: od 5 kwietnia od godz. 12.00 do 12 kwietnia do godz. 15.00.

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych: 16 kwietnia godz. 12.00.

Każdy z kandydatów może złożyć tylko jeden wniosek: zgłoszeniowy albo rekrutacyjny. Oznacza to, że kandydaci, którzy będą przystępowali do rekrutacji na wolne miejsca poza obwodem swojej szkoły nie składają w swoich szkołach obwodowych wniosku zgłoszeniowego. Informacja ta dotyczy szkół, których organem prowadzącym jest Miasto Lublin.

Zgłoszenia prowadzone są z wykorzystaniem systemu informatycznego dostępnego za pośrednictwem strony Lublin.eu. Aby zgłosić dziecko do szkoły obwodowej lub uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym, należy wejść na stronę Lubelskiego Portalu Oświatowego edu.lublin.eu otwiera się w nowej karcie, wybrać zakładkę: aplikacje dla rodziców/ kandydatów, a następnie zakładkę: elektroniczna rekrutacja do szkół podstawowych. Widoczny będzie tam panel programu rekrutacyjnego. Proces wprowadzania wniosku należy rozpocząć klikając w zakładkę „zgłoś kandydaturę”. Następnie, postępując zgodnie ze wskazówkami podanymi w programie, uzupełnić wniosek o przyjęcie do oddziału klasy pierwszej szkoły podstawowej.

Zarządzenie nr 73/1/2024 Prezydenta Miasta Lublin z dnia 25 stycznia 2024 r. w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2024/2025 do klas I publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Lublin

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2024/2025 do klas I publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Lublin

Uchwała nr 495/XII/2019 Rady Miasta Lublin z dnia 19 grudnia 2019 r. w sprawie określenia kryteriów wraz z liczbą punktów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy pierwszej publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Lublin dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem wybranej szkoły podstawowej