Szkolny Konkurs "EKO GADŻET" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie

Tag img 08.04.2024, 23:28

Szkolny Konkurs "EKO GADŻET"

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie "EKO GADŻET", polegającym na wykonaniu przedmiotu, który miałby zastosowanie w codziennym użytku.

Regulamin:
Cel konkursu: propagowanie ochrony środowiska, kształtowanie postaw proekologicznych.
Technika-dowolna
Forma-praca przestrzenna
Materiały: przedmiot ten musi być wykonany z materiałów ekologicznych, recyklingowych (np. zużyte opakowania, rolki po papierze, butelki, korki itp.)
Kryteria: zgodność z tematem, pomysł, oryginalność, estetyka
Kategoria I-uczniowie klas 0-3, kategoria II- uczniowie klas 4-8 SP3
Podpisane prace (1 praca-1 uczeń) należy dostarczyć do sali nar 6 oraz sali nr 8 (świetlica) w terminie 08.04.-22.04.2024 r.
Laureaci otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki, zaś nauczyciele podziękowania.
Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (publikacja na stronie internetowej FB, wystawa na holu szkoły).
Autorzy zgłoszonych prac będą mogli je odebrać po zlikwidowaniu wystawy do dnia 6 maja 2024 r.

Do każdej pracy należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka/podopiecznego.................................................………………
w Szkolnym Konkursie Plastycznym "EKO GADŻET"organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie oraz na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka przez organizatora na potrzeby konkursu. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2019.0.1781 t.j.); Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim
i prawach pokrewnych (Dz.U.2021.0.1062 t.j.).

Życzymy sukcesów!
Agnieszka Bakalarz i Dorota Kołsut