Siatkarze lubelskiego klubu Bogdanka Luk Lublin z wizytą w naszej szkole - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie

Tag img 29.02.2024, 21:07

Siatkarze lubelskiego klubu Bogdanka Luk Lublin z wizytą w naszej szkole

W środę, 28. lutego 2024 roku gościliśmy w naszej szkole dwóch siatkarzy lubelskiego klubu Bogdanka Luk Lublin. Damian Hudzik i reprezentant Niemiec Tobias Brand wzięli udział w spotkaniu z uczniami klas 6-8, którzy uczą się języka niemieckiego.

Uczniowie zapoznali się z karierą siatkarską Tobiasa Branda, zadawali mu pytania (nie tylko sportowe), mogli zrobić zdjęcia i dostać autografy. Na koniec przetestowali naszego gościa ze znajomości Lublina i Polski, a nawet języka polskiego. Materiały multimedialne do spotkania przygotowali uczniowie klas 8a i 8b.
Następnie nasi goście pod kierunkiem Damiana Hudzika przeprowadzili trening siatkarski z uczniami klas szóstych, w poszukiwaniu przyszłych mistrzów siatkówki.
Wizytę od strony językowej zorganizował pan Paweł Wałach, nauczyciel języka niemieckiego, a od strony sportowej pani wicedyrektor Agnieszka Adamczyk-Syta.