Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie

Tag img 27.03.2024, 21:45

Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym

8 marca w gr. 0 „a” z okazji Dnia Kobiet odbyły się warsztaty przyrodniczo-kulinarne.

Dzieci podczas zajęć dowiedziały się wielu ciekawostek o zwierzętach, w tym o różnych gatunkach dinozaurów. Dzieci miały okazję zbadać różnego rodzaju skamieliny. Ponadto odwiedził nas gość - Agama brodata, jaszczurka, która prowadzi aktywny dzienny tryb życia i jest przyjaźnie nastawiona do człowieka oraz łatwa w oswojeniu. Należy do rodziny agamowatych , a swoją nazwę zawdzięcza charakterystycznej brodzie. Każdy mógł pogłaskać jaszczurkę, co sprawiło wiele radości.
Na zakończenie zajęć dzieci ozdobiły smakołykami przepyszne czekoladowe babeczki.

Wychowawcy:
M. Stępień, D. Kloc-Tuchalska